| | | |


Obvodní volební komise

Seznam trvalých Obvodních volebních komisí pro volby do AS MU

Fakulta informatiky:
doc. RNDr. Vlastislav Dohnal, Ph.D. (předseda), dohnal@fi.muni.cz
RNDr. František Blahoudek, fandik@mail.muni.cz
Mgr. Lukáš Ručka, gonzales.fi@mail.muni.cz

Filozofická fakulta
Mgr. Markéta Ziková, Ph.D. (předsedkyně), zikova@phil.muni.cz
PhDr. Iva Burešová, Ph.D., buresova@phil.muni.cz
Matěj Zháňal 451064@mail.muni.cz

Fakulta sportovních studií
Mgr. Alena Skotáková, Ph.D. (předsedkyně), alena.skotakova@email.cz,
Mgr. Eva Valkounová, Ph.D., valkounova@fsps.muni.cz
Mgr. Dominik Bokůvka, 380710@mail.muni.cz

Přírodovědecká fakulta
doc. RNDr. Pavel Hyršl, Ph.D. (předseda), hyrsl@sci.muni.cz
Mgr. Ondřej Caha, Ph.D., caha@physics.muni.cz
Mgr. Petra Fišerová, 380302@mail.muni.cz
doc. Mgr. Jan Lochman, Ph.D. Jlochman@seznam.cz
Mgr. Helena Peschelová, helenapeschelova@mail.muni.cz

Ekonomicko-správní fakulta
Ing. Viktorie Klímová, Ph.D. (předsedkyně), klimova@econ.muni.cz
Ing. Klára Kašparová, Ph.D., 16090@mail.muni.cz
Ing. Vojtěch Müllner, vmullner@seznam.cz
Ing. Eva Hýblová, Ph.D., hyblova@econ.muni.cz,
Ing. Petra Zelenáková, petra.zelenakova@mail.muni.cz

Pedagogická fakulta
Ing. Zdeněk Hodis, Ph.D. (předseda) , hodis@mail.muni.cz
PhDr. Ilona Fialová, Ph.D., fialova@ped.muni.cz
PhDr. Erika Vonková, 1635@mail.muni.cz
Mgr. Petra Odehnalová, 350442@mail.muni.cz
Barbora Michalicová, 448025@mail.muni.cz

Právnická fakulta
JUDr. Eva Dobrovolná, Ph.D., LL.M. (předsedkyně), Eva.Dobrovolna@law.muni.cz
JUDr. Ladislav Vyhnánek, Ph.D., LL.M., Ladislav.Vyhnanek@law.muni.cz
Eva Moravcová, 445911@mail.muni.cz
Marek Tesař, 398800@mail.muni.cz

Lékařská fakulta
MUDr. Mgr. Bc. Tomáš Vojtíšek, Ph.D. (předseda), tomas.vojtisek@fnusa.cz
PharmDr. Ondřej Zendulka, Ph.D., 167123@mail.muni.cz
Laura Kvasnicová, 416813@mail.muni.cz

Fakulta sociálních studií
Bc. Hračja Gjulzadjan (předseda), 427048@mail.muni.cz
Mgr. Otto Eibl, Ph.D., eibl@fss.muni.cz
Bc. Patrik Gažo, 417027@mail.muni.cz
prof. PhDr. Lubomír Kopeček, Ph.D., kopecek@fss.muni.cz
doc. Mgr. et Mgr. Oldřich Krpec, Ph.D., okrpec@gmail.com

Vysokoškolské ústavy
Mgr. Lenka Zouhar Ludvíková (předsedkyně), ludvikova@phil.muni.cz
doc. RNDr. Robert Vácha, PhD, robert@ncbr.muni.cz
prof. RNDr. Jiří Fajkus, CSc., fajkus@sci.muni.cz



nahoru